ViewBoard 8632-2

IFP6532 2 F01 pc l

ViewBoard 8632-2

ViewBoard® 86″ 4K Interactive Display

 • All-in-one myViewBoard™ suite with Whiteboard, Display, and Manager​​
 • Pen-on-paper writing experience with Ultra Fine Touch Technology​​​
 • Front-facing dual speakers to deliver attention-grabbing sound​​
 • Webcam bracket easily attached with camera for better engagement​​
 • Quad Core CPU with upgraded storage powered by Android 9.0 OS​
ÜRÜNE GENEL BAKIŞ
ViewBoard® 32-2 serisi, daha etkileşimli ve ilgi çekici dersler vermek isteyen okullar ve öğretmenler için tasarlanmış, kapsamlı bir çözüm sağlayan gelişmiş bir modeldir. 4K UHD ekranın birleştirme teknolojisi sayesinde daha net renkler, daha canlı kontrast ve daha az parlama elde edilir. 20 noktalı dokunmatik ekran arayüzü ile kullanıcılar, bir parmakla veya ViewBoard ekran kalemlerinden biriyle doğal olarak işbirliği yapabilirler. Ekran, anında yanıt ve yüksek doğrulukla kağıda benzer bir yazma deneyimi sağlayan Ultra İnce Dokunma Teknolojisini entegre eder. Çift uçlu kalem desteği, aynı anda iki farklı renkle yazmanıza veya çizmenize olanak tanır. Sorunsuz yazılım entegrasyonu, tüm donanımları bir araya getiren myViewBoard paketine yerleşik erişim ile sağlanır. Yükseltilmiş RAM ve depolama ile ViewBoard 32-2 Serisi, sınıf katılımı için anında bağlantı ve zahmetsiz kullanılabilirlik sunar.
 

Sınıfta Kullanmak üzere En İyi 3 Yerleşik Yazılım

Eğitimciler düşünülerek tasarlanmış eksiksiz bir araç paketi

 
overview1 pc
whiteboard

Sorunsuz Entegrasyon sunan myViewBoard Dijital Tahta

Tüm entegre sunum araçlarından en iyi şekilde yararlanırken, olağanüstü dersler hazırlayın. Dijital tahta yazılımı sayesinde ders içeriklerinizi anında kaydedin ve paylaşın.​

 

myViewBoard Ekran ile Kolay Bağlantı​

Sadece birkaç tıklamayla geniş formatlı ekranlarla ekranınızı zahmetsizce paylaşabilirsiniz. Donanım kilidi, kablo veya harici uygulama gerekmez. Bunun da ötesinde, herhangi bir yazılım indirmesi gerektirmeyen tarayıcı tabanlı bir bağlantının keyfini çıkarın. Gelişmiş işlevsellik için isteğe bağlı bir Ekran Alıcısı ekleyebilirsiniz.​.​

 
MVB display pc
MVB manager pc

Verimli Uzaktan İletişim ve Yönetim​​

Güvenli, kullanıcı dostu bir uzaktan yönetim sistemi aracılığıyla herhangi bir yerden aynı anda birden fazla ekranı güncelleyin, planlayın, yayınlayın ve yönetin. ​Multimedya mesajlarıyla kampüs iletişimini kolaylaştırın, metin duyurularını paylaşın veya acil durum alarmları kurun. Hepsi myViewBoard Manager sayesinde!

 

Şaşırtıcı Ses Kalitesi

Güçlü sesi sayesinde öğrenci katılımını ve bilgilerin kalıcılığını artırın. Yerleşik 12W öne bakan çift hoparlör, multimedya derslerine yeni bir ses derinliği getiriyor. İster eğitici bir video, ister müzik materyali, isterse bir dinleme alıştırması olsun, içerikle görsel-işitsel etkileşim daha derin ve akılda kalıcı hale geliyor.

 
sounds quality pc
Smart USB pc

USB Çıkışıyla Basit Paylaşım

Öne bakan USB SmartPort ile dahili ve harici bilgisayarları istediğiniz zaman kolayca bağlayın. USB’leri değiştirmeye gerek kalmadan cihazlarınızı ViewBoard ile hızla senkronize edin.

 

Çoklu Girişlerle Tam Entegrasyon

Dersleri istediğiniz gibi oluşturmanın ve yönlendirmenin kolaylığını hissedin. Dilediğiniz kadar farklı cihazı ve fikri birleştirin ve erişilebilir HDMI, VGA ve USB bağlantı noktalarıyla her türlü sunumu paylaşın. Dersi takip ederken kapsamlı bağlantı ile zamandan ve enerjiden tasarruf edin.

 
08 IFP32 system configuration 1 pc
Slot in PC
Bağımsız Bir Bilgisayar Olarak ViewBoard

Intel Core işlemci ve standart işletim sistemleri ile donatılmış opsiyonel bir PC yuvası ile ViewBoard® 32-2 serisinin tüm potansiyelini ortaya çıkarın. Tüm yuvalı PC eklentileri, Windows için myViewBoard Dijital Tahta ile donatılmıştır.

 
Boyutlar ve Giriş Çıkışlar
www.viewsonic

TEKNIK ÖZELLIKLER

 
 • Ekran
  Panel Boyutu: 86 inç
  Panel Tipi: DLED Arka Aydınlatmalı TFT LCD Modülü
  Ekran Alanı (mm): 1895,04 (Y) x 1065,96 (D) mm
  En Boy Oranı: 16:9
  Çözünürlük: UHD 3840×2160(Piksel)
  Renk: 1,07 Milyar renk (8bit + FRC)
  Parlaklık: 400 nit (tipik)
  Kontrast Oranı: 4000:1
  Tepki Süresi: 8 ms
  Görüş Açıları: Y = 178, D = 178 tipik
  Arka ışık Ömrü: 30.000 saat (Dakika)
  Yüzey İşlemi: Sertlik: 9H Parlama önleyici kaplama
  Yönlendirme: Yatay
 • Platform
  İşlemci: ARM dört çekirdekli Cortex-A55
  RAM: 4GB DDR4
  Depolama alanı: 32 GB
 • Dokunma
  Tip / Teknoloji: Ultra Fine Touch Teknolojisi
  Dokunma Noktası: 20 dokunma, 2 yazma noktası