ViewBoard IFP4320

IFP4320 F021 pc

ViewBoard IFP4320

43″ 43 inç 4K Kompakt ViewBoard® İnteraktif Ekran

 • Toplantı odaları için üst düzey esneklik​
 • 10 nokta sezgisel In-cell Touch teknolojisiye daha akıcı yazı yazma deneyimi​
 • USB Tip C bağlantısı ile basit ve sorunsuz içerik paylaşımı
 • myViewBoard™ ekosistemi ile kablosuz yayın ve uzaktan yönetim
 • Eş zamanlı not ekleme ve verimli ortak çalışma imkanı için ViewBoard® Cast
ÜRÜNE GENEL BAKIŞ

Şık ve kompakt boyutlu ViewBoard® IFP4320 ekran, toplantı odalarınıza hibrit ortak çalışmanın gücünü ve esnekliğini getiriyor. Küçük toplantı odalarını zenginleştirmek için tasarlanan 43 inç ekran 10 nokta In-cell Touch teknolojisiyle her dokunuş, hareket ve kaydırmada çok daha hızlı tepki veren bir yazı yazma deneyimi sunuyor. Gerçek etkileşim ve dinamik üretkenlik için tek kabloyla anında çalıştırılabilen bu çözüm, USB-C bağlantısıyla farklı platformlar arasında sorunsuz içerik paylaşımı yapma imkanı sunuyor. myViewBoard ekosisteminde yer alan Dijital Tahta, Ekran ve Yönetici gibi uygulamalarla entegre çalışan bu ürün ile toplantı odalarınız üzerinde tam kontrol, kablosuz içerik yayını ve her yerden cihaz ayarları gibi imkanlara sahip oluyorsunuz. ​

Fişe takın ve sunuma başlayın

Tek kablolu USB-C bağlantısıyla toplantılara sorun yaşamadan anında başlayın. Dizüstü bilgisayarınızı ViewBoard IFP4320’ye takın ve anında sunum yapmaya ve slaytlarınızın üzerine not eklemeye başlayın. Aynı zamanda cihazınızı da bu şekilde şarj edebilirsiniz.

Ekran goruntusu 2023 08 08 123934
Ekran goruntusu 2023 08 08 124058

Kabloları bırakmanın vakti geldi

Konsept tasarımlarınızı ve etkileşimli grafiklerinizi zahmetsizce göstermek için aynı anda birden fazla cihaza kablosuz olarak bağlanabilirsiniz. ViewBoard Cast ile birlikte kablo karmaşasına girmeden ViewBoard IFP4320’yi başka çevre birimleriyle senkronize edebilir, gerçek zamanlı olarak aynı dosya üzerinde çalışıp yenilikçi dokunmatik geri bildirim teknolojisi sayesinde cihazlarınızdan not ekleyebilirsiniz.

Toplantılarınıza verimlilik katın

myViewBoard Display’in ekran yansıtma özellikleri sayesinde ekranınızı ViewBoard IFP4320’ye kolayca aktarıp bir sonraki toplantıya hemen başlayabilirsiniz. Zahmetsiz sunum yapmak için ideal bir çözüm olan myViewBoard Display, misafir kullanıcıların kendi içeriklerini hiçbir ek kabloya veya yazılıma ihtiyaç duymadan tarayıcı üzerinden yansıtmalarına da olanak veriyor.

1
2

Etkileyici etkileşim

Yenilikçi çoklu dokunmatik özelliklerle her toplantıyı bir beyin fırtınasına dönüştürün. 10 nokta In-Cell Touch teknolojisi ile ekibiniz fikirlerini parmaklarıyla veya dijital kalemleriyle paylaşabiliyor. Ekran üzerinde yapılan her bir çizim veya yazı, kağıt üzerinde yazmayla neredeyse aynı hissi veriyor.

myViewBoard® Whiteboard uygulamasıyla her yerde ortak çalışma

myViewBoard dijital tahta yazılımı kurumsal düzeyde güvenliği, bulut tabanlı taşınabilirliği ve not alma araçlarını birlikte sunarak ekibinizin iletişim kurma ve ortak çalışma şeklini geliştiriyor. Sunulan kullanışlı özellikler arasında sık kullandığınız bulut sürücülerinde çoklu oturum açma, ofis dosyalarını kolayca dönüştürme, QR kodu paylaşımı ve daha fazlası yer alıyor.

3
4

Her yerden tam kontrol

Cihazlarınız ve içerikleriniz üzerinde uzaktan dahi tam kontrole sahip olun. Yönetimi kolaylaştıracak biçimde tasarlanan bu ürünle IT yöneticileri uzaktan cihaz güncellemesi programlayabilir, mesaj yayınlayabilir ve istedikleri yerden istedikleri zaman birden çok ViewBoard’da sistem değişikliği yapabilirler. ​

Mükemmel görüntü kalitesiyle video konferanslar

Siz herkesi net görürken, tercihe bağlı 1080p web kamerası sayesinde siz de net ve parlak bir şekilde görülebilirsiniz. Zoom, Microsoft Teams, Google Meet ve Cisco Webex gibi platformlarda zahmetsiz biçimde çalışacak şekilde tasarlanan ultra geniş web kamerası, akıllı ışık düzeltme ve arka plan ışığı telafisi teknolojileriyle sizi en iyi şekilde gösteriyor.

11
22
Bilgi dünyasına bağlanın

Şık tasarımlı ViewBoard IFP4320 ekranınızı isterseniz Wi-Fi bağlantı aygıtıyla birlikte kullanabilirsiniz. 2,4 GHz ve 5 GHz bant genişliklerine destek veren bu aygıt sayesinde toplantılarınız ve sunumlarınız için en güvendiğiniz çevrim içi kaynaklardan kolayca bilgiye erişebilirsiniz.

Boyutlar ve Giriş Çıkışlar
Ekran goruntusu 2023 08 08 125854

TEKNIK ÖZELLIKLER

 • Ekran
  Panel Boyutu: 43 inç Panel Türü: ELED Arka Aydınlatmalı TFT LCD Modülü Görüntü Alanı (mm): 941,184 (Y) x 529,416 (D) (42,51 inç çapraz) En Boy Oranı: 16:9 Çözünürlük: UHD 3840×2160 (Piksel) Renkler: 1,07 milyar renk (10bit) Parlaklık: 350 nit (tipik) Kontrast Oranı: 1000:1 Tepki Süresi: 9 ms İzleme Açıları: Y = 178, D = 178 tipik Arka Aydınlatma Ömrü: 30.000 Saat Tipik Yüzey Kaplama: Yansıma önleyici 4H sertlik Çerçeve: Sol:10.9/Sağ:10.9/Üst:10.9/Alt:13,8 mm Yön: Yatay
 • Platform
  İşlemci: ARM Cortex A73 + A53 RAM: 3GB DDR4 Depolama: 16 GB
 • Dokunmatik
  Tip/ Teknoloji: LGD InCell 10 nokta dokunmatik Dokunmatik Çözünürlük: (TBC) Dokunmatik Nokta: Win/Mac:20, Android/Chrome:16 nokta dokunma; 10 nokta yazma