ViewBoard IFP6562

New 2 IFP6562 F01 pc l 1

ViewBoard IFP8662

A 86” Digital Hub for Connecting People and Ideas

 • Superb 4K UHD display panel with UFT+ technology, and 20-points multi-touch
 • One-stop premium conference solution with compatible ViewSonic conference speakerphone and camera
 • Comprehensive I/O ports, vCastSender,and myViewBoard display
 • Built-in USB Type-C for simultaneous 65W fast charge and visual display
 • Centralised IT management and content display by myViewBoard Manager
ÜRÜNE GENEL BAKIŞ
ViewSonic ViewBoard 62 serisi, ortak çalışanları etkili ve sağlam sonuçlar elde etmeye iten, benzersiz, geniş formatlı bir interaktif ekrandır. Çerçevesiz 4K UHD ekran paneli, yeni bir görsel kaliteye ve sürükleyici bir toplantı alanına açılan bir kapıdır. UFT+ Teknolojisine sahip, çok dereceli kalem baskısı ile 20 noktalı çoklu dokunma sayesinde gerçeğe yakın el yazısı vuruşlarının maksimum hassasiyetinin keyfini çıkarın.​ ViewSonic konferans hoparlörü (VB-AUD-201) ve hepsi bir arada video konferans kamerası (VB-CAM-201) sistemleriyle uyumludur. ViewBoard 62 serisi, kusursuz ses ve mükemmel piksel görüntüsüyle güçlü bir toplantı istasyonu haline getirir. Ayrıca, kapsamlı G/Ç bağlantı noktaları, vCastSender ve myViewBoard Ekranın yanı sıra aynı anda 65W hızlı şarj ve birinci sınıf ekranı destekleyen dahili USB C tipi bağlantı noktaları da dahil olmak üzere birden fazla bağlantıya izin verir. Şüphesiz bir yenilik olarak, yerleşik myViewBoard Manager, BT ve MIS sistemleri için merkezi BT kontrolü ve multimedya sunumu sağlayan sezgisel ve zahmetsiz bir araçtır.
 

Yarının Çalışma Alanları İçin En Üretken Ekran

ViewSonic ViewBoard 62 serisi, son teknoloji işbirliği ve görsel deneyimler sağlamak için PCAP ve optik bağlama teknolojilerini kullanır. Cam ve dokunmatik katman arasındaki daha ince boşluk, mükemmel doğal kalemden kağıda hissi veren, benzersiz bir doğruluk sağlar.

Productivity
Visual

Ofisinizdeki Görsel Şıklık

Yenilenmiş, çerçevesiz tasarım, yapacağınız herhangi bir toplantıya estetik bir zevk getirecektir. Tam optik bağlantı yapısı, dokunmatik ekranın ön camı arasındaki yansımaları ortadan kaldırarak kontrastı artırır ve görüntüleri olağanüstü canlı bir şekilde ortaya çıkarır.

Fikirlerinizi Zahmetsizce Paylaşın

Çok kullanıcılı 20 temas noktası girişlerinin eşzamanlı kullanımıyla ekip çalışmasını, beyin fırtınasını ve iletişimi en üst düzeye çıkarabilirsiniz. Kablosuz şarj için optimize edilmiş pasif veya aktif ekran kalemlerini kullanarak fikirlerinizi bir dokunuşla kusursuz netlikte sunun.

 
Share your ideas effortlessly
Elevate meetings with ViewSonic Tribe and Converse

Mevcut En İyi Konferans Kurulumu ile Toplantılarınızın Çıtasını Yükseltin

ViewBoard 62 serisini, ViewSonic konferans hoparlörü (VB-AUD-201) ve ViewSonic hepsi bir arada video konferans kamerası (VB-CAM-201) ile kolayca bağlayarak kapsamlı bir tek noktadan toplantı çözümüne dönüştürebilirsiniz. Bozulmayan ses, yankı önleme özellikleri ve 121 derecelik geniş Görüş Alanı sayesinde herhangi bir görüntülü arama deneyimini güçlendirin.


*ViewSonic konferans hoparlörü (VB-AUD-201), dizüstü bilgisayar ve yuvalı PC’de optimize edilmiş kullanıcı deneyimine sahiptir.

Mükemmel Çoklu Yazılım Uyumluluğu

Profesyonel video konferans çözümü olan ViewBoard 62 serisi, üstün konuşma kalitesi sağlamak için çeşitli video konferans yazılımlarıyla kapsamlı uyumluluğa sahiptir. Sesi 8 metreye kadar toplayan dahili 40W ses 2.1 hoparlörler ve 6 dizili mikrofonlar, her katılımcının mükemmel bir şekilde duymasını ve duyulmasını sağlar.​

Excellent Multi software Compatibility
Start on Time Every Time

Kablosuz İçerik Paylaşımı

ViewBoard 62 serisi, cihazınızdan kablosuz ekran aktarımı yoluyla sorunsuz ve üretken sunumlar sağlar. Herhangi bir donanım kilidi veya ön kayıt gerekmeden, doğrudan internet tarayıcısı aracılığıyla yansıtmak için myViewBoard Display’i seçin ve daha da yüksek katılım için ViewBoard Cast’ı seçin ve bölünmüş ekran aracılığıyla aynı anda 4 katılımcının ekranını yayınlamasını sağlayın.

 
 

Verimli Bağlantı

ViewBoard 62 serisi, ihtiyaç duyduğunuz herhangi bir kaynağa bağlanmanıza olanak tanıyan kapsamlı bir G/Ç bağlantı noktaları takımı ile donatılmıştır. PD65W’yi destekleyen bir USB-C tak ve çalıştır bağlantı noktasıyla, tek bir kablo üzerinden güç dağıtımı ve görüntü elde edebilir, toplantı odanızdan maksimum verimlilik sağlayabilirsiniz.

Connection Made Easy
Corporate
Basitleştirilmiş Kurumsal İletişim

ViewSonic myViewBoard Manager, mesaj yayınını merkezileştiren BT ekipleri ve yöneticiler için web tabanlı bir yazılımdır. Tek bir cihazla, birden fazla ViewBoard ekranındaki bilgileri kolayca senkronize edebilir, kurumsal iletişimi her düzeyde ayarlayabilirsiniz. İster genel bir duyuru, ister acil bir mesaj veya bir multimedya varlığı olsun farketmez; azaltılmış iş yükü garantilidir.


*Daha da fazla özellik için myViewBoard Manager Advanced’i kontrol ettiğinizden emin olun.​

myViewBoard Manager ile Merkezi Kontrol

BT Yöneticileri, daha fazla verimlilik sağlamak için görevleri önceden myViewBoard Manager ile otomatikleştirerek iş akışlarını düzenleyebilirler. Yazılım güncellemeleri, ekran açma/kapama, kapatma, medya yayınlama ve daha fazlası gibi görevleri birden fazla cihazda uzaktan zamanlayın. Daha sonra, net ölçümler ve öngörüler için tüm veriler birleştirilir.​ Çeşitli özelliklere ve cihazlara kullanıcı erişimini yöneterek, çeşitli yöneticilerin farklı ihtiyaçlarına uyacak şekilde sistem güvenliğini ve kontrolünü sağlayabilirsiniz.​


*Cihaz kullanım durumu yalnızca myViewBoard Manager Advanced ile kullanılabilir.

Centralized Control
Windows
Windows Yuvalı PC

​​Windows işletim sisteminde çalışan ViewBoard® interaktif ekranlar ve sunum ekranları için bu ideal entegre çözümle üretkenliğinizi daha da artırabilirsiniz. Çift bantlı Wi-Fi ve Bluetooth ve güçlü Intel® Core™ işlemci ile işlemci-yoğun uygulamaları çalıştırmak için gereken bilgi-işlem gücünü içerir.

Doğa Ana'ya Saygılı

ViewBoard 62 serisi, enerji tüketimi, tedarik zinciri karbon emisyonları ve kullanım ömrü sonu yönetimi ile ilgili gerekli kriterleri karşılaması sayesinde şu anda piyasada bulunan herhangi bir interaktif düz panel tarafından elde edilen en yüksek çevresel derecelendirme olan EPEAT Silver sertifikasını kazandı. ​ ​Sürdürülebilirliğe bağlı olan ViewSonic, ürün hatlarında gelişmiş enerji verimliliği ve çevre dostu konseptler uygulamak için aktif olarak çalışmaktadır.

Committed to the Planet Earth
Boyutlar ve Giriş Çıkışlar
IFP6562Dimensions
 1. USB-C​
 2. HDMI In
 3. Touch out​
 4. USB-A
 5. HDMI out
 6. USB-A​
 7. HDMI in 1
 8. HDMI in 2
 9. HDMI in 3
 10. Touch​
 11. USB-A​
 12. SPDIF
 13. LAN
 14. RS232​
 15. VGA
 16. Audio in​
 17. Audio out
 18.  

TEKNIK ÖZELLIKLER

 • Ekran
  Panel Boyutu: 65-inç
  Panel Tipi: DLED Arka Aydınlatmalı TFT LCD Modülü
  Ekran Alanı (mm): 1428,48 (Y) x 803,52 (D)
  En Boy Oranı: 16:9
  Çözünürlük: UHD 3840×2160 (Piksel)
  Renk: 1,07 Milyar (8bit + FRC)
  Parlaklık: 400 nit (tipik) 450 nit (minimum)
  Kontrast Oranı: 5000:1 Tipik
  Tepki Süresi: 6,5ms
  Görüş Açıları: Y = 178, D = 178 tipik
  Yüzey İşlemi: Sertlik: 9H kalem
  Çerçeve: Üst: 38 mm
  Alt: 63.9 mm
  Sol: 30.5 mm
  Sağ: 30.5 mm
 • Platform
  İşlemci: Çift Çekirdek A73+Çift Çekirdek A53
  RAM: 3GB DDR4
  Depolama alanı: 32GB eMMC
 • Dokunma
  Tip / Teknoloji: Ultra Fine Touch Plus Teknolojisi (Projeksiyonlu Kapasitif)

  Dokunma Çözünürlüğü: 32767 x 32767
  Dokunma Noktası: 20