Acronis Çözümleri

  Acronis Çözümleri

  Acronis Data Backup Çözümleri

  İşletmelerde bilgi teknolojilerinin kullanımı ile zaman ve personel gibi kaynakların optimum yönetimi, verimlilik artışı, maliyetlerin düşürülmesi, daha kaliteli hizmet üretimi ve rekabet gücünün arttırılması amaçlanır. Birçok işletme bu amaçlara ulaşmak için teknoloji yatırımı yapmakta fakat sonuç alamamaktadır. Yine birçok işletme doğru sonuca ulaşabilmek için nereden, nasıl başlaması gerektiğini, ne kadarlık yatırıma ihtiyacı olduğunu planlayamamaktadır.

  Diğer taraftan, yazılım projelerinde projenin başarısı, yazılımın kalitesinden çok uyarlama ve eğitim hizmetlerinin kalitesine ve sürekliliğine bağlıdır. Etkin proje yönetiminin önemi burada ortaya çıkmaktadır.

   
  • Network Hizmetleri
  • Sanallaştırma Hizmetleri
  • Veri Depolama ve Yedekleme Hizmetleri

  Hizmetlerimizin Faydaları

  Sahip olduğumuz uzman danışman kadrosu ile müşteri tarafında yapılan işlerin veriminin arttırılması, otomasyon sayesinde üretkenliğin arttırılması, raporlanması, izlenmesi, eğitim ile farkındalığın arttırılması, yeni projeler için analiz ve planlama yapılması, projenin uçtan uca gerçekleştirilmesi, performans iyileştirme ve en önemlisi olası sorunların tespitinde destek vermekteyiz.

  Diğer Hizmetlerimiz

  Acronis nedir?

  Acronis, veri koruma, yedekleme, felaket kurtarma, güvenlik ve bulut hizmetleri sunan bir yazılım şirketidir. Acronis, işletmelerin ve bireysel kullanıcıların verilerini güvende tutmak ve geri yüklemek için ihtiyaç duydukları araçları sağlar.

  Acronis'in sunduğu başlıca ürünler ve hizmetler nelerdir?
  Acronis çözümlerinin avantajları nelerdir?
  Acronis çözümleri hangi platformlarla uyumludur?
  Acronis çözümlerinin güvenliği nasıldır?