Microsoft Çözümleri

  Microsoft Çözümleri

  Firmaların ihtiyaç duydukları depolama, yedekleme, erişim gibi bir çok işlemlerde Microsoft çözümlerinden yararlanılmaktadır. Bulut sistemleri ile beraber gelişim sağlayan ve firmalar tarafından da talep edilen Office 365 içerik ve kullanım açısından da en önemli tabana sahip olan seçim olma özelliğine sahiptir.

  Microsoft Çözümleri: Office 365

  Microsoft çözümleri arasında yer alan Office 365 bulut taban programı en çok tercih edilen ve en ideal kullanım olanağı sunan uygulama olarak kullanılmaktadır. İnternet erişiminin var olduğu ger alanda verilere ulaşım sağlanabilmesine olanak sunan bulut sistemli aynı zamanda güvenli bir depolama alanının elde edilebilmesini de sağlamaktadır

  Yer ve zaman fark etmeksizin her an çalışmalarınızı yapmanıza destek olan bulut sistemi içinde Office 365 taban uygulaması bulunmaktadır. Office programlarının tamamının desteklendiği uygulama kullanımından yararlanarak avantajlarını elde edebilir ve güvenilir bir çalışmadan yararlanmanın da ayrıcalığına sahip olabilirsiniz.

  Office 365 Nedir?

  Bulut bilişim teknolojisi sistemlerinin genel özelliği kurum ya da kuruluşların yer ve zaman fark etmeden ihtiyaçlarını duydukları çalışmadan yararlanmalarına destek olmaktadır. Office 365 programı kullanımı da bulut tabanlı bir sistem olup abonelik planı olarak çalışır. Office uygulamalarında olan erişimin sağlanmasına destek olan Office 365 bulut tabanı üzerinden etkileşimde olan diğer üretkenlerinde hizmetlerine ulaşılmasında yardımcı olur.

  Office programlarının tamamına erişim mümkün olmasının yanında sistem esnek bir tabana sahip olup Skype, SharePoint, Yammer gibi entegre sistemlerinde tamamında aboneliğe bağlı olarak belirlenen limite göre hizmetin alınmasını sağlamaktadır.

  Bilgisayar ve buna benzer cihazın yanı sıra internet erişimin olması ile beraber her en her yerde Office 365 sistemine anında ulaşım sağlayarak işlemlerin yapılabilmesi de mümkün olmaktadır.

  Firmaların yanı sıra bireysel kullanım açısından da avantaj sağlayan sistem ile beraber verilerin güvenli bir alandan depolanması sağlanır. Sistem donanım gerektirmemesi ve her daim son sürümden faydalanılmasına destek olması ile de avantaj sağlayarak bütçeye açısından da avantajlıdır.

  Office 365 Mimarisi

  Kullanımı son derece kolay olan Office 365 bulut programı tek bir abonelik sistemi ile birçok uygulamadan yararlanabilmeyi ve bulut sistemi avantajlarından da yararlanılmasına destek sunmaktadır. Güvenilir bir depolama alanına da sahip olmanızı desteklemekte olan Office 365 sistemi mimarisi ise Microsoft Azure programı desteği ile sunulmaktadır. Dünyada 20 farklı konumda veri merkezine sahip olan sistem en büyük servis sağlayıcı olarak yer almaktadır.

  Office 365 geniş bir abone ağına sahip olmak ile beraber sistem erişim ve kullanımına herhangi bir yavaşlama ya da sekteye uğrama yaşanmadan kullanılabilmektedir. Sisteme çok sayıda kullanıcının aynı anda girmesi durumunda yavaşlama yaşanmaması için Azure mimarisi ekstra kaynak açarak sistemin daha kararlı olmasına destek sunar. Kesintisiz ve hızlı bir şekilde sistemden yararlanılabilmesinde yardımcı olan sistem kaynak ihtiyacı durumunda ek sunucuları devreye sokmaktadır. Yüksek erişilebilirliğin olduğu azure mimarisi sayesinde Office 365 sistemi bulut tabanlı sistemlerin en önemli avantajına da kullanıcıların böylelikle sahip olmasını da sağlamaktadır.

  Office 365 Hangi Hizmetleri Barındırıyor?

  Office 365 sistemi bireysel ve iş yaşamı içinde kullanıma uygun olan ve abonelik sistemi ile çalışan bir uygulamadır. Kaliteli bir sistemden faydalanılmasına yardımcı olan sistem aynı zamanda farklı çalışma alanları yerine tek bir kanaldan tüm işlemlerin kolaylıkla her an her yerde yapılabilmesine de imkân sunuyor.

  Office 365 sistemi sayesinden tek bir abonelik ile birçok avantaj elde edilebilmektedir. Maillere bakabilme, mailde ulaşan dosyanın düzenlemesinin yapılması, düzenlenen dosyanın farklı kanala aktarımı ve buna benzer tüm Office programlarının tamamlanmasında da etkilidir.

  Office 365 sistemi kolay bir kullanım avantajını sunarken cihaz ve internet erişimin var olduğu her yerde işinizin yapmanızı da sağlamaktadır. Kısa sürede kesintisiz ve hızlı bağlantı özelliği ile dikkatleri üzerine çeken sistemden yararlanmak için ise sadece aboneliğin olması yeterlidir.

  Mesajlaşma, Outlook, SharePoint, Cloud Storage (One Drive), Microsoft Office gibi programların tamamının kullanılabilir olduğu Office 365 sisteminde 5 ana kol program yer alır.

  Office 365 sistemine sahip olunması ile beraber sahip olunan bu programlar sayesinde cihaza herhangi bir şekilde program yükleme ya da benzeri bir işlem yapma ihtiyacı da duyulmaz. Cihaza bağlı olan tarayıcı sayesinde anında işlemlerinizi yapmanız mümkün olur. Office 365 sistemi tarafından sunulan avantajlar ile güvenli bir sistem kullanımına sahip olurken işlemlerinizi de hızlı gerçekleştirmenin ayrıcalığını da edinebilirsiniz.

  Office 365 Paketleri

  Office 365 sistemi iş ve bireysel kullanımda avantaj sağlayan özellikleri ile tüm dünyada en çok tercih edilen uygulamadır. Office 365 paketleri içinden sizin için en uygun olanı belirleyerek paketten yararlanmanın avantajlarına hemen sahip olabilirsiniz.

   

  -Office 365 Business Essentials (İş Başlangıç)

  -Office 365 Business (iş)

  -Office 365 Business Premium (İş Ekstra)

  -Office 365 EnterPrise E1 (Kurumsal E1)

  -Office 365 ProPlus

  -Office 365 EnterPrise E3 (Kurumsal E3)

   

  Yukarıda yer alan programların içeriklerinden faydalanarak her an her yerde işinizin elinizin altında olmasını sağlayabilirsiniz.

  Microsoft 365 nedir?

  Microsoft 365, Office 365, Windows 10 ve Enterprise Mobility + Security'i bir araya getiren bir abonelik hizmetidir. Bu hizmet, Word, Excel, PowerPoint, Outlook, OneNote ve diğer Microsoft ürünlerine erişim sağlar.

  Office 365 ile Microsoft 365 arasındaki fark nedir?
  Microsoft Azure nedir?
  Windows 10'un farklı sürümleri nelerdir?
  Microsoft Teams nedir?
  OneDrive nedir?
  SharePoint nedir?
  Power BI nedir?
  Microsoft SQL Server nedir?