Uzak Destek Hizmetleri

  Uzak Destek Hizmetleri

  IT destek ve bakım hizmetleri ile müşterilerinin ihtiyaç duyabileceği tüm uzaktan destek hizmetlerini günlük olarak veren ve müşterilerinin canlı sistemlerinde yaşanabilecek arızalara hızlıca çözüm önerileri sunan Pro-Sistem, anında aksiyon almakta ve işletme içinde meydana gelebilecek verim kaybını en aza indirmektedir.

  SLA anlaşmalı müşterilerimiz için hazırlanan Uzaktan Destek Hizmet içeriğine ait hizmet bileşenleri aşağıdaki gibi oluşturulmuştur.

  Uzaktan Destek Hizmetleri Neden Önemlidir?

  Uzaktan destek hizmetleri, işletmelerin, markaların ve kurumların çalışmalarından aldığı verimi arttırır ve iş süreçlerinin hem kurum, hem de kurumun hedef kitlesi açısından en verimli şekilde gerçekleşmesini sağlar. Pro Sistem Bilişim tarafından sunulan uzaktan destek hizmetleri ile müşterilerimiz iş süreçlerini kesintisiz olarak devam ettirebilme fırsatı bulacaklar ve herhangi bir maddi kayıp yaşamadan projelerini sürdürebilme imkânı elde edeceklerdir. Zaman kayıplarının da önüne geçen destek hizmetleri, firmaların işlerini zamanında bitirebilmelerini de sağlamaktadır.

  Sistem iyileştirme çalışmaları, Pro Sistem tarafından tespit edilen aksaklıklar, eksiklikler veya hatalar üzerinden gerçekleştirilebileceği gibi işletmelerin direkt kendisinden gelen sistem iyileştirme talepleri üzerinden de uygulamaya konabilir. IT desteği için bizimle iletişime geçen müşterilerimizin tam olarak neye ihtiyaç duyduklarını ve bu konuda neler yapılabileceğini deneyimli destek ekibimiz ile analiz ediyor ve işletme ile ortak olarak karar verilen çözüm önerisini titizlikte uygulamaya geçiriyoruz.

  Küçük/büyük tüm kurum ve şirketler için sunduğumuz Uzaktan destek hizmeti, bilgi işlem altyapınızda oluşabilecek sorunlara çözüm olarak sunduğumuz bir hizmetimizdir. Bu hizmetimizde günün her saati bizlere ulaşabilir sistem sorunlarınızı çözüme kavuşturabilirsiniz.

  •     • Telefon Desteği Çözümleri
  •     • E-posta Desteği Çözümleri
   • • Uzak Bağlantı Desteği Çözümleri
   •  Ticket Destek Sistemi
  •  

  Diğer Hizmetlerimiz

  Uzak destek hizmeti nedir?

  Uzak destek hizmeti, teknik destek uzmanlarının bilgisayar, ağ, yazılım veya donanım problemlerini çözmek için müşterilere internet üzerinden yardımcı olduğu bir hizmettir. Uzak destek, müşterilerin sorunlarını hızlı ve etkili bir şekilde çözmelerine olanak tanır.

  Uzak destek hizmeti hangi problemleri çözebilir?
  Uzak destek hizmeti nasıl çalışır?
  Uzak destek hizmetleri güvenli midir?
  Uzak destek hizmetlerinin avantajları nelerdir?