Enerji Şeması İzleme

  Tek Hat Enerji Şemasının İzlenmesi

  PowerSens Enerji İzleme Çözümü ile işletmelerin enerji parametreleri trafodan başlayarak sistem odalarına kadar tüm pano ve şalterler tek hat şeması üzerinden izlenebilir.

  Tek hat şemanızı PowerSens web yazılımı üzerinden kolayca tasarlayabilirsiniz. Zengin öğe kütüphanesi sayesinde tüm şalt malzemelerini çizim üzerinde gösterebilirsiniz. Özel öğe ihtiyaçlarınız olduğunda kendi öğelerinizi oluşturabilirsiniz.

  Diyagramınızda oluşturduğunuz öğeler ile cihazlarınızın eşleşmesini sağlayarak birçok detaya çok daha hızlı erişim sağlayabilirsiniz. Tüm şalt malzemelerine özel isimler verebilir ve bu sayede alarm durumlarında e-mail, sms ve mobil bildirimlerinde gelen arıza alarm bilgisini daha detaylı görebilir ve yönetebilirsiniz.

  Enerji izlemede oluşabilecek alarmlar izleme ekranında anlık olarak takip edilebilmekte ve açıklayıcı kuyruk adresinden arızanın yeri kolaylıkla tespit edilebilmektedir. Sistem üzerinde oluşturmuş olduğunuz tek hat şemasının güncel halini anlık olarak PDF şeklinde alarak saklayabilirsiniz.

   

  ths

   

  Tek Hat Şeması Üzerinden Hangi Enerji Ekipmanlarını İzleyebilirsiniz ?

  -UPS

  -PDU

  -Jeneratör

  -Enerji Analizörleri

  -Şalterler

  -ATS / STS

  -Orta Gerilim Koruma Röleleri

  Diğer Hizmetlerimiz