Password Manager Pro

Kuruluşlar İçin Ayrıcalıklı Parola Yöneticisi

Password Manager Pro kuruluşların parola, belge ve dijital kimlik gibi paylaşılan hassas bilgilerini depolamak ve yönetmek için kullanılan güvenli bir kasadır. Dünyanın en büyük ve Fortune 500 listesindeki organizasyonlarının bazılarının BT bölümleri, BT altyapılarına erişimi denetlemekte Password Manager Pro’ya güveniyorlar.

Dünya genelinde 50.000’den fazla yönetici ve 150.000’den fazla kullanıcı her gün Password Manager Pro’da oturum açıyor ve milyonlarca parolayı yönetiyor.

Merkezi Hesap Yönetimi

Kuruluşunuzun tüm parolalarını, ayrıcalıklı hesaplarını, paylaşılan hesaplarını, acil durum hesaplarını ve benzeri öğeleri güvenli, merkezi bir veri havuzunda depolayın. Windows’ta “Yönetici”, Unix/Linux’ta “kök” (root), Cisco’da “enable”, SQL’de “sa” vb. paylaşılan hesapları güvenle yönetebilirsiniz. Parola almak için istek onaylama denetimleri, süre sınırlı erişim, özel ayrıcalık ve eş zamanlı kontrol sağlayabilirsiniz. Merkezi kasada depolanan parolaların mülkiyeti iyi tanımlanmıştır. Gereksinime göre seçerek parola paylaşımı yapılabilir. Windows Active Directory ve LDAP’den kullanıcıları / kullanıcı gruplarını içe aktarabilir ve kimlik doğrulama mekanizmasından yararlanabilirsiniz. PMP’de kayıtlı kaynakların ve parolaların hassas kategorilendirmeyle kısıtlanması mevcuttur. Kısıtlamalar ön tanımlı kullanıcı rollerine göre uygulanır.

Password Manager Pro web arabiriminden, istediğiniz zaman veya zamanlanan görevlerle otomatik olarak istediğiniz şekilde uzak kaynakların parolalarını sıfırlayabilirsiniz. Parola ilkenizi oluşturup yürüterek güçlü parolaların ve periyodik sıfırlamaların kullanımını sağlayabilirsiniz. Erişim kontrolü ve otomatik parola sıfırlamaları için geniş bir sıra dışı hedef sistem, veritabanı ve ağ aygıtları yelpazesini destekler.

Tüm Uygulamalarla Uyumlu

Kullanıcılar hiçbir eklenti ya da aracı yazılımı olmadan tarayıcıdan yüksek seviyede güvenli, güvenilir ve tamamen benzeyen Windows RDP, SSH ve Telnet oturumlarını başlatabilir. PMP’den başlatılan ayrıcalıklı oturumların tamamının videosu kaydedilebilir, arşivlenebilir ve araştırma denetimleri amacıyla yeniden oynatılabilir. Hedef sistemlerde, web sitelerinde ve uygulamalarda PMP web arabiriminden doğrudan (parolaları kopyalayıp yapıştırmadan) otomatik olarak oturum açabilirsiniz.

Özellikler:

  • Şifreler AES-256 bit şifreleme algoritması ile korunmaktadır.
  • Parola depolama ve erişimi için güvenli, merkezi bir kasa kurarak parola saklama zafiyetleri ve güvenlik açıklarını giderir.
  • Kritik sistemlerde gerekli olan sık parola değişikliklerini otomatikleştirerek BT verimliliğini arttırır.
  • Parolaya erişim için onay iş akışları ve gerçek zamanlı uyarılar kullanarak koruyucu ve duyarlı güvenlik kontrolleri sağlar.
  • Güvenlik denetimleri ve ISO 27001 ve PCI gibi mevzuatlara uyumluluk için güvenilen bir yazılımdır.